Aktuálně

V létě cvičíme venku, při nepříznivém počasí ve studiu.

Od poloviny června do konce srpna platí letní rozvrh:

Pondělí: 17:00 - 18:00   (120 Kč) 

               18:00 - 19:30   (150 Kč)

Čtvrtek: 18:00 - 19:30    (150 Kč)

Vypsané lekce jsou vyznačeny v záložce Rozvrh a rezervace. Pokud to počasí dovolí, cvičíme venku.  Je-li počasí nejisté, podívejte do rozvrhu než vyrazíte.  Informaci, jestli se sejdeme venku nebo uvnitř najdete přímo v políčku lekce v daný den. Modrá barva značí pod širým nebem:-) Pokud se počasí nečekaně na poslední chvíli změní, přejdeme do studia - pět minut od zahrady.  Prosím o přihlašování do registračního systému. Lekce se uskuteční při minimálním počtu 4 účastníků. (Pokud se přihlásí méně zájemců, lekce je automaticky zrušena a těm, kteří se přihlásili, přijde 6 hodin před plánovaným začátkem lekce informační e-mail.) Registrace je zdarma. Můžete si rezervovat místo a přijít i když kredit nemáte a zaplatit hotově na lekci anebo poslat platbu na účet - viz Ceník. Pokud se rozhodnete na poslední chvíli a už se nestihnete přihlásit, můžete prostě přijít, když uvidíte, že na lekci jsou volná místa. 

Cvičit budeme venku na školní zahradě Masarykovy ZŠ, Svojsíkova 5 (zahrada mezi školou a gymnáziem). Vcházet budeme vchodem na sportoviště - ze strany - naproti Centrální školní jídelně. Novinkou letošního léta je možnost cvičit - při pro venkovní jógu nevhodném počasí -  uvnitř, v našem krásném studiu v Tylovce. První a třetí týden v červenci se lekce konat nebudou. Budu se dále vzdělávat na kurzech jógy a přirozeného pohybu.  Někdy v srpnu budu mít dovolenou.  V rozvrhu je vždy vyznačeno, ve kterých dnech jsou lekce plánovány a ve kterých ne.

Můžeme se opět scházet na pravidelných lekcích!

Milé jogínky a jogíni:-)

Pokud cítíte, že je ten správný čas, přijďte opět do studia nebo na cvičení venku a připojte se k nám.  Do 11. června cvičíme ve studiu v Tylovce, potom podle počasí buď venku na školní zahradě nebo uvnitř - ve studiu.  

Lekce jsou teď organizovány jinak. Nově je potřeba online registrace - viz záložka ROZVRH A REZERVACE. Díky ní se můžeme přizpůsobovat měnícím se podmínkám.  Registrace online nám umožnila zahájit už 11.5. i přes kapacitní omezení. Systém také zjednoduší fungování o prázdninách:  V rozvrhu vždy uvidíte, kdy a kde se lekce koná - zda ve studiu nebo venku na zahradě Masarykovy ZŠ.  Od září plánuji opět otevřít kurzy a organizovat je čtvrtletně.   Nebude třeba přihlašovat se na jednotlivé lekce a budete mít možnost dvou náhrad za čtvrtletí. Těm, kteří nemohou chodit pravidelně, systém umožní vidět, zda je na lekci místo a přihlašovat se podle svých časových možností. Věřím, že až si na systém zvykneme, oceníme flexibilitu, kterou nabízí.

Přihlašovat se můžete na kteroukoli lekci, tedy i v jiný den a čas než jste chodili dříve.

Cena otevřených lekcí:  150 Kč za 90 minutovou lekci, 120 Kč za 60 minutovou lekci.

Žádná lekce Vám nemusí propadnout – můžete se z lekce včas odhlásit a částka za odhlášenou lekci se Vám přičte zpět k Vašemu kreditu. Včasné odhlášení je 6 hodin před odpolední nebo večerní lekcí. Pokud se neodhlásíte včas, lekce vám bude odečtena. Děkuji za pochopení.

Pokud kredit nemáte, můžete zaplatit hotově na lekci nebo převodem libovolné částky na účet - viz záložka Ceník. Kredit je platný jeden rok.

Na lekce docházejte jen pokud se cítíte zdraví.  Pokud pociťujete jakékoliv příznaky respiračního či jiného infekčního onemocnění, prosím odložte návštěvu našeho studia na dobu, kdy budete v pořádku.

Pokud je to možné, prosím přineste si vlastní podložku a také deku anebo větší ručník.

Roušky mít při cvičení nemusíme, ale chcete-li v roušce cvičit, samozřejmě můžete. Kapacita studia již není omezena mimořádnými opatřeními.

Bližší informace k nové organizaci lekcí:

Přihlašování v rezervačním systému:  V záložce ROZVRH a REZERVACE uvidíte, zda je na lekci volné místo, a můžete se přihlásit. (Přihlásit se můžete i jako náhradník. Pokud se někdo odhlásí, přijde Vám upozornění e-mailem).

Lekce se konají podle rozvrhu.

Otevřené lekce se budou v létě konat 2x týdně v pondělí odpoledne a večer a ve čtvrtek večer. Cvičit budeme venku na školní zahradě Masarykovy ZŠ, Svojsíkova 2. (zahrada mezi školou a gymnáziem). Vcházet budeme vchodem na sportoviště - ze strany - naproti Centrální školní jídelně. Novinkou letošního léta bude možnost cvičit - při pro venkovní jógu nevhodném počasí -  uvnitř, v našem krásném studiu v Tylovce. První a třetí týden v červenci lekce nebudou. Budu se vzdělávat na kurzech jógy a přirozeného pohybu.  V rozvrhu je vyznačeno, ve kterých dnech jsou lekce plánovány a ve kterých ne.

Nevyužité předplatné za toto pololetí bylo nebo bude (pokud ještě nemáte svůj účet v rezervačním systému) převedeno na Váš účet a lekce budou automaticky hrazeny z něho. Totéž platí o částce odpovídající jednotlivým předplaceným lekcím, které jste ještě nevyužili.

Máte-li problém s registrací, kontaktujte prosím support@sportimea.com  Chcete-li se na něco zeptat, napište mi nebo zavolejte.

Těším se na společná setkávání! Věřím, že pro vás lekce budou opět pohlazením pro tělo i duši.

 

 

Pokud byste onemocněli a měli dýchací obtíže, vřele doporučuji toto video, které připravila fyzioterapeutka Mgr. Julie Růžičková, moje kamarádka a kolegyně. Ukazuje v něm cvičení  a postupy, které pomáhají při infekci dýchacích cest. Uvedené postupy nemoc nevyléčí, mohou ale sloužit jakou součást prevence dalších komplikací a také mohou snížit únavu a dušnost. https://www.youtube.com/watch?v=13IgDLo5Ot0

Charitativní lekce jógou pro náhradní rodiny se vydařila a byla úspěšná. Vybralo se krásných 3860 Kč. Moc děkujeme všem, kteří se jakkoli podíleli.

 

CHARITATIVNÍ LEKCE JÓGY Jógou pro náhradní rodiny. Celý výtěžek bude využit na vzdělávání a volnočasové aktivity dětí v náhradní rodinné péči.
TÉMA: ZDRAVÁ ZÁDA
DATUM: sobota 8.února 2020
ČAS: 8:30 - 10:00 povede Kamila a Jitka
10:30 – 12:00 povede Iris a Květa
MÍSTO: studio Jóga v Tylovce Litoměřice
DOPORUČENÉ VSTUPNÉ : 140 Kč za jednu lekci
Pro bližší info nás kontaktujte na jikytka@gmail.com nebo na tel. 777 297 275
Celý výtěžek bude věnován na podporu aktivit Centra pro náhradní
rodinnou péči, o.p.s.
Děkujeme za podporu Oblastnímu spolku Českého červeného kříže Litoměřice.