Víkend s jógou v Kutné Hoře 16.-18. října 2020 zrušen opatřením vlády

Program víkendu jsem se snažila navrhout tak, abyste si nejen zacvičili, ale také měli volný čas na procházky, výlety, návštěvy památek, kaváren, restaurací, galerií, muzeí atd. 

Program:  4 x  90 minutové lekce jógy a 1 x  ranní protažení ve studiu Tynafitness (300 m od apartmánů) s Jitkou Wangle. Jedna z lekcí s Ivou Vopěnkovou (místní lektorkou jógy a mou kamarádkou, od které jsem dostala výborné tipy na lokace)

Cena programu: 1800 Kč (zahrnuje pronájem sálu a pomůcek).

Přihlášení přes registrační systém zde:  https://www.jogasjitkou.cz/kurzy  Informace k platbě dostanete e-mailem po přihlášení.

Ubytování:  Villa Magdalena.  Krásné, prostorné apartmány s  ložnicí pro čtyři osoby, spaní tedy v pokojích po dvou, (v největším apartmánu se dvěma ložnicemi možno až 6 osob). Nabízí jedinečné ubytování v téměř 300 let starém objektu, nedávno kompletně zrekonstruovaném. Kombinuje moderní pohodlí s historickým šarmem kulturní památky – bývalých městských lázní.  Klidné místo s velkou zahradou.  Prohlédněte si na:  https://villamagdalena.cz/

Cena ubytování:  1280 Kč  

Rezervovala jsem pro nás celý objekt za tuto výhodnou cenu.  Platba přímo na účet Villy Magdaleny. Info také přijde e-mailem.

Stravování:  Domluvila jsem dva společné obědy v malé restauraci, která bude rezervována jen pro nás. Vynikající vegetariánské jídlo o dvou chodech za dobrou cenu. Platba na místě. Ostatní jídla individuálně. Možno připravit si něco z vlastních zásob v kuchyňce apartmánu a/nebo zajít do restaurací, kaváren atd. Tipy předám.                                                                                                                           

Doprava:  vlastní.  Dobré vlakové spojení z Litoměřic (2 hodiny + asi 20 minut bus do centra).  Mohu pomoci domluvit případnou spolujízdu.

Storno pobytu možné do konce srpna.  Výměna osob je možná kdykoli.

Chcete-li se na cokoli zeptat, neváhejte a volejte nebo pište.

Časový harmonogram víkendu s jógou v Kutné Hoře

Pátek

Odpoledne příjezd do Kutné Hory.  Ubytování možné od 15 hodin.

18:30 – 20:15   představení se, pár slov k fasciím a cvičení s rollery, míči, míčky a therabandy

Sobota

9:00 - 12:30  dopolední jóga (s pauzou uprostřed a delší relaxací)

12:45   společný oběd

Neděle

8:00 - 8:30  ranní jógové protažení venku na zahradě vily Magdaleny (nebo ve   studiu)

11:00 - 12:30  jóga

12:45   společný oběd

Ve volném čase se můžeme toulat Kutnou Horou, nazývanou také Monte Carlo střední Evropy. Historie Kutné Hory je spjata s těžbou stříbra, díky níž svým bohatstvím konkurovala Praze.  Určitě nevynechte chrám sv. Barbory a katedrálu Panny Marie v Sedlci (obě zapsané na prestižním seznamu UNESCO), gotickou kamennou kašnu, Vlašský dvůr, sídlo českých králů a královskou mincovnu, Jezuitskou kolej – nyní galerie GASK, kapli Božího těla, muzeum stříbra, Kostnici v Sedlci. Kdo by raději do přírody, může jet vlakem do 8 km vzdáleného malebného Malešova s tvrzí, a pak procházkou zpět. Nedaleko je také zámek Kačina. 

Návštěva Kutné Hory rozhodně stojí za to!

Mapky a tipy budou k dispozici v apartmánech.

Check-out je v 10 hodin, ale zavazadla můžeme nechat bezpečně uložená ve vile Magdaleně a domluvit si jejich pozdější vyzvednutí.