Ceník

Letní lekce červen - srpen dle Rozvrhu:  180 Kč za lekci,  850 Kč permanentka na 5 lekcí

Lekce v období září - polovina června jsou organizovány formou kurzů o délce 3  měsíců. 

Doporučuji se zapsat do kurzu s předplatným. Získáte zvýhodněnou cenu, ale hlavně své místo pro pravidelné cvičení.

Nemůžete-li chodit na lekce v pravidelný čas, můžete se přihlašovat na jednotlivé lekce, ve kterých uvidíte volné místo (viz konkrétní den v Rozvrhu). Můžete je hradit jednotlivě nebo si koupit permanentku na 5 nebo 10 vstupů. Zavolejte, domluvíme se.

Na kurzy i na jednotlivé lekce se můžete přihlásit přes rezervační systém po založení zákaznického účtu v rezervačním systému a uhradit online platbou (bankovním převodem, kartou apod.) dle pokynů při přihlašování. 

Bližší informace a přihlášení zde 

Rezervace lekce je závazná a platba za již rezervovanou lekci je nevratná, pokud se z lekce neodhlásíte nejpozději 5 hodin před jejím začátkem.

S dotazy prosím volejte, pište.

  • Číslo účtu: 216721659/0600

Cena kurzu viz záložka Kurzy - podle počtu lekcí.

Ceny:  Jedna lekce s kurzovným:  200 Kč

Jednotlivé vstupné:  240 Kč

Permanentka na 10 vstupů:  2320 Kč platná 6 měsíců

Permanentka na 5 vstupů:   1180 Kč platná 3 měsíce

Pro zrušení rezervace místa v lekci při jednotlivých vstupech hrazených permanentkou či jednotlivě platí stejné podmínky. Lekci je třeba zrušit minimálně 5 hodin před konáním lekce.

Výhodou předplaceného kurzu je motivace k pravidelnému cvičení, jehož benefity na sobě pocítíte. Uhrazením kurzovného budete mít zajištěné své místo na všech lekcích v daném čase, nebudete se tedy muset pokaždé přihlašovat. Nemůžete-li se moci na lekci dostavit, můžete se z ní odhlásit, a to kdykoli předem, ale nejpozději 5 hodin před začátkem lekce, a přihlásit se do jiné lekce, ve které je volné místo. Tuto možnost náhrady máte celkem 5x za dobu trvání kurzu.  Náhrada je však podmíněna volným místem. Kapacita je omezená. Prosím odhlašujte se z lekcí, kterých se nemůžete zúčastnit. Nejen že si tím vygenerujete náhradu, kterou můžete využít jindy, ale zároveň také umožníte někomu jinému využít místo na lekci.  Na náhradové lekce se prosím přihlašujte max. 2 týdny předem. Nahrazovat nelze v prvním týdnu konání kurzu. Nevyužité náhrady propadají datem ukončení kurzu.

Registrace do kurzů (bloků) se koná vždy pro celou dobu kurzu (leden – březen, duben – červen a září – prosinec). Pokud je volné místo, můžete se připojit. Zbývající počet lekcí a cenu najdete v záložce KURZY.

Faktura, kterou obdržíte po zaplacení kurzu v e-mailu, slouží jako potvrzení pro zdravotní pojišťovnu k žádosti o příspěvek.  Máte-li možnost využít příspěvek zaměstnavatele, ráda vám vystavím fakturu. 

Použití pomůcek je zahrnuto v ceně. Jen podložku je z hygienických důvodů lepší mít vlastní.

Necvičíme o státních svátcích, ve druhé polovině prosince a během školního roku o  školních prázdninách. Je to vyznačeno v Rozvrhu.  V létě cvičíme většinou venku, při nepříznivém počasí ve studiu. Vypsané lekce najdete v záložce Rozvrh.

  • Přejete si individuální lekci nebo konzultaci? Dohodněte si termín a místo mailem nebo telefonicky. Cena: 1000 Kč (60 minut). Další klient plus 250 Kč. Kratší konzultace: 30 minut 500 Kč.  Lekce může být vedena i v angličtině nebo němčině.

Příspěvky na cvičení od zdravotních pojišťoven

  • VZP (111) -   příspěvek 1000 Kč

Ostatní pojišťovny:  Informujte se prosím u své pojišťovny. Bývalo: ČPZP (205) - příspěvek 700 Kč (minimální hodnota dokladu  1500 Kč), ZPMV (211) - příspěvek 500 Kč (min. hodnota dokladu 800 Kč), VOZP (201) - příspěvek 500 Kč, OZP (207) -   příspěvek 500 Kč.

Dárkový poukaz na cvičení jógy

Vánoce, narozeniny, výročí, poděkování milé kolegyni nebo kolegovi..  Příležitostí k obdarování je mnoho.  Darujte svým blízkým nebo sami sobě poukaz na jógové lekce.  Můžete si ho samozřejmě také přát vy:-)

Dárkový poukaz může být vystaven na vámi zvolenou částku či počet lekcí nebo na celý kurz. Platnost poukazu je jeden rok nebo - v případě, že věnujete celý kurz - do konce trvání kurzu, který si obdarovaná vybere. Máte-li zájem o dárkový poukaz, prosím zavolejte nebo napište. Ráda Vám ho připravím a předám nebo zašlu - poštou či elektronicky - podle toho, jak se domluvíme. Poukaz se dá využít i na víkendový pobyt s jógou. Aktuální informace  zde a na Facebooku Jóga s Jitkou Wangle.