Ceník

Pravidelné lekce se konají dle Rozvrhu

  • LETNÍ LEKCE:  CENA 160 KČ 

Platba převodem na účet nebo na místě v hotovosti. 

Můžete si také předplatit několik lekcí najednou. Částku, kterou zašlete, bude ve vašem účtu v rezervačním systému zanesena jako kredit, ze kterého se budou lekce automaticky hradit.  Pokud vám tam nějaká částka zbyde, můžete ji využít na platby v dalších obdobích. 

  • Lekce v období září - polovina června jsou organizovány formou kurzů o délce 3  měsíců.

Nemůžete-li chodit na lekce v pravidelný čas, můžete se přihlašovat na jednotlivé lekce, ve kterých uvidíte volné místo (viz konkrétní den v Rozvrhu). Můžete je hradit jednotlivě nebo si koupit permanentku na 5 nebo 10 vstupů. Na jednotlivé lekce se v rezervačním systému nelze přihlásit v prvním týdnu konání kurzu.

Výhodou předplaceného kurzu je motivace k pravidelnému cvičení a oproti jednorázovému vstupu je levnější. Lekce na sebe plynule navazují. Uhrazením kurzovného budete mít zajištěné místo na lekcích, nebudete se tedy muset pokaždé přihlašovat. Nebudete-li se moci na lekci dostavit, můžete se z ní odhlásit, a to kdykoli předem, ale nejpozději 5 hodin před začátkem lekce, a přihlásit se do jiné lekce, ve které je volné místo. Tuto možnost náhrady máte celkem 5x za dobu trvání kurzu.  Náhrada je však podmíněna volným místem. Kapacita je omezená. Prosím odhlašujte se z lekcí, kterých se nemůžete zúčastinit. Nejen že si tím vygenerujete náhradu, kterou můžete využít jindy, ale zároveň také umožníte někomu jinému využít místo na lekci.  Na náhradové lekce se prosím přihlašujte max. 2 týdny předem. Nahrazovat nelze v prvním týdnu kurzu. Nevyužité lekce i náhrady propadají datem ukončení kurzu.

Na kurzy i na jednotlivé lekce se prosím přihlašujte přes rezervační systém a zaplaťte bankovním převodem nebo hotově. Zatím nelze zaplatit přímo přes rezervační systém.

Číslo účtu: 216721659/0600

Bližší informace a přihlášení zde  S dotazy klidně volejte, pište.

Ceny od září 2022:  Jednotlivé vstupné:  220 Kč.  První lekce na vyzkoušení: 180 Kč.  Možno uhradit na místě v hotovosti. 

Permanentka na 10 vstupů:  2000 Kč, permanentka na 5 vstupů: 1000 Kč

Permanentky jsou platné jeden rok.

Pro zrušení rezervace místa v lekci při jednotlivých vstupech hrazených permanentkou či jednotlivě platí platí stejné podmínky. Lekci je třeba zrušit minimálně 5 hodin před konáním lekce.

Registrace do kurzů (bloků) se koná vždy pro celou dobu kurzu (leden – březen, duben – červen a září – prosinec). Pokud je volné místo, můžete se připojit. Zbývající počet lekcí a cenu najdete v záložce KURZY.

Platby kurzovného a permanentek na více vstupů prosím hraďte bankovním převodem.  Pokud si přejete vystavit potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, uveďte to prosím do poznámky. Jednotlivé vstupné můžete zaplatit také bankovním převodem anebo v hotovosti před lekcí.

Použití pomůcek je zahrnuto v ceně. Jen podložku je z hygienických důvodů lepší mít vlastní.

Necvičíme o státních svátcích, ve druhé polovině prosince a během školního roku ani o školních prázdninách. Je to vyznačeno v Rozvrhu.  V létě cvičíme venku (dle počasí i uvnitř). Vypsané lekce najdete v záložce Rozvrh.

  • Přejete si individuální lekci nebo konzultaci? Dohodněte si termín a místo mailem nebo telefonicky. Cena: 700 Kč (60 minut). Lekce může být vedena i v angličtině nebo němčině.

Příspěvky na cvičení od zdravotních pojišťoven v roce 2021

  • VZP (111) -   příspěvek 500 Kč (minimální hodnota dokladu 1500 Kč),
  • ČPZP (205) - příspěvek 700 Kč (minimální hodnota dokladu  1500 Kč),
  • ZPMV (211) - příspěvek 500 Kč (minimální hodnota dokladu 800 Kč),
  • VOZP (201) - příspěvek 500 Kč,
  • OZP (207) -   příspěvek 500 Kč.

 Informujte se prosím u své pojišťovny.

Máte-li možnost využít příspěvek zaměstnavatele, ráda vám vystavím fakturu.  

Dárkový poukaz na cvičení jógy

Vánoce, narozeniny, výročí, poděkování milé kolegyni..  Příležitostí k obdarování je mnoho.  Darujte svým blízkým nebo sami sobě poukaz na jógové lekce.  Můžete si ho samozřejmě také přát vy:-)

Dárkový poukaz může být vystaven na vámi zvolenou částku či počet lekcí nebo na celý kurz. Platnost poukazu je jeden rok nebo - v případě, že věnujete celý kurz - do konce trvání kurzu. Máte-li zájem o dárkový poukaz, prosím zavolejte nebo napište. Ráda Vám ho připravím a předám nebo zašlu - poštou či elektronicky - podle toho, jak se domluvíme. Poukaz se dá využít i na víkendový pobyt s jógou. Aktuální informace  zde a na Facebooku Jóga s Jitkou Wangle.