Ceník

Všechny lekce jsou teď přes léto organizovány jako otevřené, tj. můžete se přihlašovat na jednotlivé lekce.  Přihlaste se prosím v záložce Rozvrh. Při problémech s rezervací nebo dalšími dotazy mi klidně zavolejte.

Platby z kreditu v rezervačním systému nebo na místě v hotovosti.

Cena lekce: 150 Kč (75 minutové lekce v pondělí)                      170 Kč (90 min. ve čtvrtek).

Kredit nelze koupít přímo v rezervačním systému (pro mě další fixní náklady za platební bránu). Zašlete prosím na můj účet libovolnou částku a já vám ji zanesu do systému jako kredit (platný 1 rok). 

Číslo účtu: 216721659/0600

Přejete-li si individuální lekci nebo konzultaci, dohodněte si termín mailem nebo telefonicky. Cena za hodinu je 600 Kč. Cena nezahrnuje nájemné prostoru.

Od září budou lekce opět organizovány formou kurzů o délce 3 - 4 měsíců.

Bližší informace a přihlášení později zde

Výhodou kurzu je motivace k pravidelnému cvičení a oproti jednorázovému vstupu je levnější. Uhrazením kurzovného budete mít zajištěné místo na lekcích, nebudete se tedy muset pokaždé přihlašovat. Nemůžete-li se na lekci dostavit, můžete se z ní odhlásit (nejpozději 6 hodin předem) a využít 2 náhrad, bude-li v jiné lekci místo. Je také možné za sebe poslat náhradníka. Nevyužité lekce propadají datem ukončení kurzu.

Jednotlivé vstupné:  180 Kč

Permanentka na 5 vstupů:  875 Kč ( cena jedné lekce 175 Kč)

Permanentka na 10 vstupů :  1700 Kč (cena jedné lekce 170 Kč)

Permanentky jsou platné jeden rok.

Registrace do kurzů (bloků) se koná vždy pro celou dobu kurzu (leden – březen, duben – červen a září – prosinec). Pokud je volné místo, můžete se připojit. Zbývající počet lekcí a cenu najdete v záložce KURZY.

Platby kurzovného a permanentek na více vstupů prosím hraďte bankovním převodem.  Pokud si přejete vystavit potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, uveďte to prosím do poznámky. V poznámce také uveďte Vaše jméno, je-li jiné než jméno majitele účtu, z něhož platbu posíláte. Jednotlivé vstupné můžete zaplatit také bankovním převodem anebo v hotovosti před lekcí.

Použití pomůcek je zahrnuto v ceně. Jen podložku je z hygienických důvodů lepší mít vlastní.

Necvičíme o státních svátcích, o podzimních a jarních prázdninách a ve druhé polovině prosince. Je to vyznačeno v Rozvrhu.

Příspěvky na cvičení od zdravotních pojišťoven v roce 2019

  • VZP (111) -   příspěvek 500 Kč (minimální hodnota dokladu 1500 Kč),
  • ČPZP (205) - příspěvek 700 Kč (minimální hodnota dokladu  1500 Kč),
  • ZPMV (211) - příspěvek 500 Kč (minimální hodnota dokladu 800 Kč),
  • VOZP (201) - příspěvek 500 Kč,
  • OZP (207) -    příspěvek 500 Kč.

VZP vyžaduje také vytištěný příkaz k úhradě z internetového bankovnictví. Informujte se prosím u své pojišťovny.

Máte-li možnost využít příspěvek zaměstnavatele, ráda Vám vystavím fakturu.  

Dárkový poukaz na cvičení jógy

Vánoce, narozeniny, výročí, poděkování milé kolegyni..  Příležitostí k obdarování je mnoho.  Darujte svým blízkým nebo sami sobě poukaz na jógové lekce.  Můžete si ho samozřejmě také přát Vy:-)

Dárkový poukaz může být vystaven na Vámi zvolenou částku či počet lekcí. Dá se využít i na jiné akce nabízené ve studiu Jóga v Tylovce. Aktuální informace najdete zde a na Facebooku Jóga s Jitkou Wangle nebo Jóga v Tylovce.