Ceník

Od 6. září se konají pravidelné lekce dle Rozvrhu

Lekce jsou opět organizovány formou kurzů o délce 3  měsíců.

Výhodou kurzu je motivace k pravidelnému cvičení a oproti jednorázovému vstupu je levnější. Lekce na sebe plynule navazují. Uhrazením kurzovného budete mít zajištěné místo na lekcích, nebudete se tedy muset pokaždé přihlašovat. Nemůžete-li se na lekci dostavit, můžete se z ní odhlásit (nejpozději 6 hodin předem) a využít 3 náhrad, bude-li v jiné lekci volné místo. Nevyužité lekce propadají datem ukončení kurzu.

Nemůžete-li chodit na lekce v pravidelný čas, můžete se přihlašovat na jednotlivé lekce, ve kterých uvidíte volné místo (viz konkrétní den v Rozvrhu). Můžete je uhradit jednotlivě nebo využít permanentku na 5 nebo 10 vstupů.

Na kurzy i na jednotlivé lekce se prosím přihlašujte přes rezervační systém a zaplaťte bankovním převodem nebo hotově. Zatím nelze zaplatit přímo přes rezervační systém (pro mě další fixní náklady za platební bránu).

Číslo účtu: 216721659/0600

Bližší informace a přihlášení zde

Jednotlivé vstupné:  190 Kč   První lekce na vyzkoušení: 160 Kč. Lze zaplatit na místě v hotovosti.

Permanentka na 10 vstupů :  1800 Kč, permanentka na 5 vstupů: 925 Kč

Permanentky jsou platné jeden rok.

Kratší lekce - Večerní jóga ve čtvrtek v 19:45 stojí 140 Kč s předplatným (první lekce na vyzkoušení také 140 Kč). Jednotlivý vstup 170 Kč.

Registrace do kurzů (bloků) se koná vždy pro celou dobu kurzu (leden – březen, duben – červen a září – prosinec). Pokud je volné místo, můžete se připojit. Zbývající počet lekcí a cenu najdete v záložce KURZY.

Platby kurzovného a permanentek na více vstupů prosím hraďte bankovním převodem.  Pokud si přejete vystavit potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, uveďte to prosím do poznámky. V poznámce také uveďte Vaše jméno, je-li jiné než jméno majitele účtu, z něhož platbu posíláte. Jednotlivé vstupné můžete zaplatit také bankovním převodem anebo v hotovosti před lekcí.

Použití pomůcek je zahrnuto v ceně. Jen podložku je z hygienických důvodů lepší mít vlastní.

Necvičíme o státních svátcích, o podzimních a jarních prázdninách a ve druhé polovině prosince. Je to vyznačeno v Rozvrhu.

Přejete-li si individuální lekci nebo konzultaci, dohodněte si termín a místo mailem nebo telefonicky. Cena za hodinu je 700 Kč. Lekce může být vedena i v angličtině nebo němčině.

Příspěvky na cvičení od zdravotních pojišťoven v roce 2019

  • VZP (111) -   příspěvek 500 Kč (minimální hodnota dokladu 1500 Kč),
  • ČPZP (205) - příspěvek 700 Kč (minimální hodnota dokladu  1500 Kč),
  • ZPMV (211) - příspěvek 500 Kč (minimální hodnota dokladu 800 Kč),
  • VOZP (201) - příspěvek 500 Kč,
  • OZP (207) -    příspěvek 500 Kč.

VZP vyžaduje také vytištěný příkaz k úhradě z internetového bankovnictví. Informujte se prosím u své pojišťovny.

Máte-li možnost využít příspěvek zaměstnavatele, ráda Vám vystavím fakturu.  

Dárkový poukaz na cvičení jógy

Vánoce, narozeniny, výročí, poděkování milé kolegyni..  Příležitostí k obdarování je mnoho.  Darujte svým blízkým nebo sami sobě poukaz na jógové lekce.  Můžete si ho samozřejmě také přát Vy:-)

Dárkový poukaz může být vystaven na Vámi zvolenou částku či počet lekcí. Dá se využít i na jiné akce nabízené ve studiu Jóga v Tylovce. Aktuální informace najdete zde a na Facebooku Jóga s Jitkou Wangle nebo Jóga v Tylovce.