Májový víkend s jógou přeložen na 19. - 21.6.

Základní informace jsou na letáku (výše)

Ubytování jsem pro naši skupinu v Hlavici rezervovala, není třeba se přihlašovat tam.  Platba za ubytování proběhne na místě v den příjezdu. 

Program: cvičení jógy povede Jitka Wangle.

Pátek 19. června:  ubytování od 14 hodin. Začátek cvičení v 16 hodin. Začneme cvičením zaměřeným na zvýšení elasticity našich svalů a fascií a na posílení středu těla - core - hluboký stabilizační systém páteře a na dynamickou neuromuskulární stabilizaci.  Po večeři se budeme masírovat masážním míčkem (většinou každá sama sebe).  Obzvlášť se zaměříme na nohy.  Uděláme si i velepříjemnou masáž olejem:-) a zakončíme sestavou pro aktivaci svalů nožní klenby.  

Poté bude následovat krátký teoretický úvod do čchi-kung (Mudr. Dana Miffková).

V sobotu: jednoduchá ranní sestava čchi-kung, snídaně a chvíle odpočinku:-) Dopoledne a odpoledne cvičení jógy, vždy cca 90 minut. Po obědě pro zájemce možnost společné procházky po okolí.  Večer povídání (a odpovědi na dotazy) o tradiční čínské medicíně (Dana Miffková).

V neděli ráno opět čchi-kung.  Dopoledne jóga - zacvičíme si několik dynamických sestav a na úplný závěr několik relaxačních poloh. Program končí obědem.

DŮM JÓGY V HLAVICI je bývalá selská usedlost na okraji obce Hlavice (v Podještědí, u Českého Dubu) v hornaté krajině s mnoha lesy, v krásném prostředí, mimo přelidněné turistické oblasti.
Další informace k ubytování a poloze Domu jógy v Hlavici můžete najít zde: https://www.joga-hlavice.cz/kdo-jsme/
 

Jak se do Hlavice dostat:  Cesta autem z Litoměřic trvá asi hodinu a čtyřicet minut. Dle zájmu domluvíme spolujízdu.

Můžete jet přes Českou Lípu nebo přes Mimoň do Stráže pod Ralskem. Pak na Osečnou ( a Český Dub).  Uprostřed náměstí v Osečné odbočit doprava (neznačená odbočka před kostelem), za městem pak doleva na Zábrdí.  Pokračovat přes Vlachové a Dolánky k Hostinci Na Pince a pak již po značené odbočce na Hlavici přes Cetenov. Pak odbočit doprava do Hlavice (opět značeno). Vzdálenost Osečná - Hlavice je 10 km). 

Adresa: Hlavice č.p 15. Cesta k Domu jógy je značena cedulkami (projedete celou obcí). Parkoviště je nad Domem jógy (ne mezi budovami) - na křižovatce doprava. Více zde: https://www.joga-hlavice.cz/kde-jsme/cesta-autem/

Popisy od Prahy nebo Liberce můžete také najít na stránkách Domu jógy v Hlavici. Veřejnou dopravou je to složitější, ale dá se.

S dotazy k jógovému víkendu volejte nebo pište.