Kurzy

Kurzy jsou ucelené předplacené bloky navazujících lekcí o délce 3 měsíců, které jsou oproti jiným vstupům cenově zvýhodněny.

Platbou kurzovného si zajistíte místo na všech lekcích daného kurzu. Nemusíte si rezervovat jednotlivé lekce.

Pět včas (nejpozději 5 hodin před začátkem lekce) odhlášených lekcí si můžete nahradit v jiné lekci v daném období, ve které bude volné místo. Lekce je možno nahrazovat předem. Je třeba se nejdřív odhlásit z lekce, na kterou nemůžete přijít. Systém pak vygeneruje náhradu, kterou využijete pro přihlášení na jinou lekci. Na náhrady se prosím přihlašujte max. 2 týdny předem! Nevyužité lekce propadají datem ukončení kurzu. Jak se odhlásit z lekce, uplatnit náhradu a další podmínky si prosím přečtěte dole pod rozvrhem zde.

JAK SE REGISTROVAT?

  1. Založte si účet kliknutím na "PŘIHLÁŠENÍ" --> vytvořit bezplatný účet (v okně kurzů níže)
  2. Zapamatujte si heslo pro své další přihlášení.

Po přihlášení do rezervačního systému vyberte kurz, na který se chcete přihlásit a klikněte na něj.  Dole klikněte na zelené tlačítko  „Rezervovat“ a dále postupujte podle pokynů.

Poté, co bankovním převodem uhradíte kurzovné, zaznamenám Vaši platbu do rezervačního systému a Vaše přihláška bude kompletní. Přijde Vám potvrzovací e-mail.

Pokud je kurz obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník. Uvolní-li se v kurzu místo, přijde Vám e-mail s upozorněním, že se můžete přihlásit. Chcete-li chodit na jednotlivé lekce, přihlaste se na konkrétní termíny v Rozvrhu.  Pokud je v konkrétní lekci místo, můžete se přihlásit. Pokud ne, přihlaste se jako náhradník  Když se někdo z lekce odhlásí, přijde Vám e-mail s upozorněním, že se můžete na tu konkrétní lekci přihlásit.