Kurzy

Kurzy jsou ucelené předplacené bloky lekcí o délce 3-4 měsíců, které jsou oproti jiným vstupům cenově zvýhodněny.

Platbou kurzovného si zajistíte místo na všech lekcích daného kurzu. Nemusíte si rezervovat jednotlivé lekce.

Dvě včas (6 hodin před začátkem lekce) odhlášené lekce si můžete nahradit v jiné lekci v daném období, ve které bude volné místo. Můžete za sebe také poslat náhradníka.  Nevyužité lekce propadají datem ukončení kurzu. Jak se odhlásit z lekce, uplatnit náhradu a další podmínky si prosím přečtěte dole pod rozvrhem zde.

JAK SE REGISTROVAT?

  1. Založte si účet kliknutím na "PŘIHLÁŠENÍ" --> vytvořit bezplatný účet (v okně kurzů níže)
  2. Zapamatujte si heslo pro své další přihlášení.

Po přihlášení do rezervačního systému vyberte kurz, na který se chcete přihlásit a klikněte na něj.  Dole klikněte na zelené tlačítko  „Rezervovat“ a dále postupujte podle pokynů.

Poté, co bankovním převodem uhradíte kurzovné, zaznamenám Vaši platbu do rezervačního systému a Vaše přihláška bude kompletní. Přijde Vám potvrzovací e-mail. Máte-li kredit z minulého období, zašlete jen rozdíl mezi kurzovným a Vaším kreditem. 

Pokud je kurz obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník. Uvolní-li se v kurzu místo, přijde Vám e-mail s upozorněním, že se můžete přihlásit. Chcete-li zatím chodit na jednotlivé lekce, přihlaste se na konkrétní termíny v Rozvrhu.  Pokud je v konkrétní lekci místo, můžete se přihlásit. Pokud ne, přihlaste se jako náhradník  Když se někdo z lekce odhlásí, přijde Vám e-mail s upozorněním, že se můžete na tu konkrétní lekci přihlásit.