Online lekce každé pondělí a čtvrtek 18:00 - 19:15

Vyhraďte si chvíli času a prostoru pro sebe! Sejdeme se alespoň virtuálně. Zacvičíme si doopravdy. 

Délka lekce: 75 minut, cena 70 Kč. Lekce probíhají pro 3 a více přihlášených v rezervačním systému. (Při menším počtu přihlášených se lekce 1 hodinu před svým začátkem zruší). Svou rezervaci můžete zrušit do 4 hodin předem.

Přihlásit se můžete v Rozvrhu přes fialové políčko online lekce v konkrétní den, stejně jako na běžné lekce. Potřebujete k tomu: účet v rezervačním systému a na účtu kredit (min. 70 Kč). 

Nemáte-li ještě účet v rezervačním systému, můžete si ho zdarma vytvořit a bankovním převodem poslat libovolnou částku (prosím alespoň den předem), min. 70 Kč.  Číslo účtu:  216721659/0600.  Zaslanou částku vám pak do systému zanesu jako kredit.  Kredit je platný jeden rok. Po přihlášení se na lekci systém lekci z kreditu automaticky uhradí. Pokud byste měli jakékoli dotazy nebo technické problémy, zavolejte nebo napište.

Všichni přihlášení obdrží cca 30 minut před začátkem lekce odkaz ke sledování. Přístup na lekci bude aktivní 15 minut před jejím zahájením. Nemusíte si nic stahovat. Stačí kliknout na odkaz. Máte-li účet u Googlu - gmail, bude to po vás chtít, abyste se přihlásili přes gmail. 

Používám Google meets. Vybrala jsem ho ze dvou důvodů:
1. jednoduché ovládání
2. vzájemná interakce mezi lektorem a účastníky. Máte-li na svém počítači nebo telefonu kameru a mikrofon, budu vás moci vidět a slyšet. Samozřejmě, jen pokud mi to dovolíte. Pokud nemáte kameru, neuvidím vás, bez mikrofonu vás neuslyším, ale k lekci se můžete přidat i tak.

Pokud by se vám stalo, že odkaz nedorazí, můžete si chvíli před lekcí rozkliknout políčko v Rozvrhu a jste-li přihlášení, odkaz tam uvidíte.  Také mi můžete zavolat - do začátku lekce mám zapnutý telefon.

Po začátku lekce prosím vypněte svůj mikrofon (ikonka dole), aby případné zvuky v pozadí nerušily ostatní. Když se budete chtít na něco zeptat, můžete mikrofon zase kliknutím zapnout. Nemáte-li mikrofon, můžete v Google Meets poslat textovou zprávu. Video s instruktorkou se dá připnout (kliknutím na ikonku připínáčku vpravo vedle mého jména) na obrazovku jako hlavní - tak bude větší a budete lépe vidět, co se vám snažím předvést..