Víkend s jógou v Hlavici v Podještědí v krásném jarním termínu 17. - 19.5.

Udělejte si víkend pro sebe!  Můžete pozvat i kamarádky nebo kamarády. Budeme mít k dispozici celý objekt, takže můžete přijet i s necvičícími partnery, dětmi apod. Ozvěte se, ráda vám vypočítám cenu pro vaši rodinku.

Program:  čekají vás 4 delší lekce jógy a zdravého pohybu a pro zájemce také vedená pohybová improvizace pod vedením dvou lektorek - Jitky Wangle (jóga) a Audrey Wangle (zdravý pohyb, pohybová improvizace). Cvičení bude vhodné i pro ty, kteří zatím s jógou nemají zkušenosti.

Doprovodný program: prakticky zaměřené povídání o tradiční čínské medicíně s MUDr. Danou Miffkovou na téma léčba stravou, somatotypy lidí podle energie qi a yin-yang, dietetická pravidla pro konkrétní typy + potraviny pro ně vhodné, nevhodné, neutrální. Jak se stravovat při nemoci. 

Pátek: začátek v 18:00  večerní lekce na uvítanou - jemná nenáročná jóga a delší vedená relaxace, lehká večeře.  Ubytování možné od 14 hodin.

Sobota:  ráno Qi Gong, po snídani povídání o stravování podle TČM a pak lekce zdravého pohybu na téma páteř.  Odpoledne čas na výlet a lekce jógy s využitím jógových závěsů. Potom pro zájemce vedená pohybová improvizace a na závěr ukázka taneční improvizace (Audrey).  Večer si můžeme udělat táborák. 

Neděle: zopakujeme ranní sestavu Qi Gong, po snídani povídání s Danou a lekce s Audrey na téma páteř.

Končíme obědem.

Ve volném čase můžete posedět v čajovně, v sauně, projít se po krásné okolní přírodě. Kousek od Hlavice začíná téměř liduprázdný bývalý vojenský prostor Ralsko s rozsáhlými lesy, loukami, romantickými údolími a pískovcovými skalami.

Ubytování: většinou čtyřlůžkové pokoje s příslušenstvím. Využijeme krásný plně vybavený sál.  Další informace o Domě jógy zde: https://joga-hlavice.cz/o-nas/

Jídlo:  plná penze. Pestré domácí vegetariánské pokrmy pro nás připraví Lucie Štěpánková.

Doprava vlastní: můžeme se domluvit a dopravit se ekonomicky a ekologicky.

Cena: 

Program: 2100 Kč

Ubytování a plná penze: 2400 Kč (dle ceníku Domu jógy, včetně 230 Kč za pronájem sálu a pomůcek). Příplatek za dvoulůžkový pokoj 450 Kč za pokoj a noc.

Rezervace:  můžete se přihlásit zde v rezervačním systému.  Přihláška je platná po uhrazení kurzovného 2100 Kč. Ostatní se hradí hotově na místě v Hlavici.

Vaše dotazy ráda zodpovím.