Letní jóga venku a přihlašování do podzimních kurzů a víkend v Hlavici

Srdečně vás zvu na letní lekce jógy, které se budou kona dle Rozvrhu na zahradě Speciální školy v Dalimilově ulici 2 - pod Mostnou horou.  Je tam klid, soukromí a nádherné vzrostlé stromy - úplný balzám na duši. Toalety jsou k dispozici.

Začátečníci vítáni. Přijďte vyzkoušet.

Sraz:   5 - 10 minut před začátkem lekce u branky z ulice Sokolovská - (pokračování ulice Osvobození - od pošty k Mostce) - blízko rohu s ulicí Dalimilovou. Kousek dál jsou pak první schody na Mostku.

V případě nevhodného počasí se lekce přesune do studia Tylovka a v Rozvrhu změním políčko lekce z modré na růžovou a také text v políčku se změní z "Letní jóga venku" na "jóga ve studiu".  Klidně mi také můžete zavolat. 

Co s sebou:  oblečení podle teploty (doporučují vrstvit), podložku, případně deku nebo ručník. Pár podložek (doslova) je na místě k dispozici.

Cena lekce je 160 Kč. Platba možná převodem na účet nebo na místě v hotovosti. Můžete také zaslat platbu za několik lekcí dopředu a já vám ji uložím v rezervačním systému jako kredit, ze kterého se lekce budou automaticky hradit.  Pokud vám tam na konci léta nějaká částka zbyde, můžete ji využít na platby v dalším období. 

Prosím přihlašujte se přes rezervační systém a s předstihem. Lekce se uskuteční při minimálním počtu 4 účastníků.  Pokud budou přihlášeni méně než čtyři, rezervační systém lekci 6 hodin před začátkem zruší a přihlášeným pošle e-mail s oznámením o zrušení lekce.

Přihlásit se lze kdykoli předem a až do začátku lekce (vypsané v rezervačním systému), odhlásit však nejpozději 6 hodin předem, aby si mohli přihlášení i já případně zařídit zbytek dne jinak.

S jakýmikoli dotazy mi neváhejte zavolat nebo napsat.  

Těším se na vás.