Ceník

Kurzy jsou hrazeny formou předplatného na školní pololetí nebo jednotlivě za lekci.  

Abyste mohli naplno zažít účinky jógy, potřebujete jistou disciplínu, kterou jogíni nazývají tapas - vytrvalost, úsilí, odhodlání cvičit soustředěně a také pravidelně. I proto doporučuji zakoupit si předplatné na pololetí - pomáhá motivaci:-) a můžeme lépe navazovat na to, co už znáte. Také si tím zajistíte místo ve skupině.

Kurzovné 2. pololetí   31.1. - 12.6. 2019

všechny kurzy kromě středy:  2 380 Kč     (17 lekcí, tj. 140 Kč za 90 min. lekci)

středa:                                        2 100 Kč      (15 lekcí)

Jednotlivé vstupné:  170 Kč

Kurzovné je možno zaplatit bankovním převodem na účet 216721659/0600 nebo hotově na lekci.  Při platbě převodem prosím uveďte své jméno a den Vaší lekce (tedy pondělí ráno,  po. odpol., po. večer, středa nebo čtvrtek.) Jméno jen pokud je jiné než jméno majitele účtu, z něhož je platba odesílána. Variabilní číslo nemusí být.

Registrace je platná zaplacením kurzovného. Kurzovné platí pouze na určitý kurz. Pokud se nemůžete lekcí účastnit pravidelně, zvažte, zda je pro vás výhodnější jednotlivé vstupné.

Necvičíme o státních svátcích a školních prázdninách. Ve 2. pololetí necvičíme ve středu 6.2. (tělocvičnu ten den potřebuje Červený kříž), dále v týdnu jarních prázdnin 18.2. - 22.2., ve čtvrtek před Velikonocemi 18.4., Velikonoční pondělí 22.4. a o státních svátcích  1. a 8. 5.  Pololetí končí středou 12.6.2019.

Noví zájemci – první dvě lekce si můžete vyzkoušet za zvýhodněnou cenu 140 Kč za lekci a pokud se rozhodnete pokračovat, doplatíte poměrnou část kurzovného.  Připojit se můžete i v průběhu pololetí (pokud bude volné místo). Přihlašovat se můžete e-mailem nebo telefonicky či sms. 

Použití pomůcek je zahrnuto v ceně. Jen podložku je z hygienických důvodů lepší mít vlastní.

Využijte příspěvek zdravotní pojišťovny! VZP a možná i jiné pojišťovny proplácejí svým pojištěncům z kurzovného 500 Kč za kalendářní rok.

Dárkový poukaz na cvičení jógy

Pokud byste chtěli někomu blízkému udělat radost nebo hledáte dárek narozeninám, Vánocům nebo jiným příležitostem, můžete mu koupit dárkový poukaz na Vámi zvolený počet lekcí. Ceny viz výše. Můžete si ho samozřejmě také přát Vy:-)

Dárkový poukaz můžete využít i na víkendové semináře nabízené ve studiu Jóga v Tylovce. Aktuální informace k seminářům najedete na Facebooku Jóga s Jitkou Wangle nebo Jóga v Tylovce.